סוסייטי רויאל
"סוסייטי נכסים", בבעלותו ובניהולו של אלון דהאן, נמצא בדיזנגוף 214 בתל אביב משנת 1983, והוא אחד ממשרדי התיווך הוותיקים והיציבים בעיר. לצוות "סוסייטי" וותק רב, ובעל מוניטין במקצועיותו ובאמינותו.

שמאות ופיננסים


שמאות ופיננסים
שירותי שמאות ופיננסים


קבוצת אלון חי יהושע מעניקה שירותים מגוונים, הן בתחום השמאות והן בפיננסים. לרשותכם מומחים מהשורה הראשונה לשירותי שמאות ופתרונות פיננסים מגוונים. להלן נסביר על היבטים שונים של השירות, למי הוא מתאים ומהן התועלות.

הקשר בין שמאות ופיננסים


במובן הבסיסי ביותר, שמאות הינה מתן הערכות שווי, בדרך כלל למבנים שונים ונדל"ן (אך גם לכלי רכב וכן במקרה של הערכת נזקים). הקשר ההדוק בין שמאות לבין פיננסים נמצא בראש ובראשונה בצורך הבסיסי של כולנו – רכישת בית. המטרה של השמאות איננה להעריך את ערך הנכס בפני עצמו בלבד.
המטרה היא לאחר הערכת ערך הנכס, לקבל מימון או משכנתא לצורך הרכישה. כלומר, בזכות השמאי, ניתן לקבל מימון לרכישה של דירה או בית, רכישת מבנה מסחרי, שיפוץ של נכס וכדומה. תמיד, הסך המקסימלי של המימון נגזר מתוך הערכת השווי.

משכנתא לציבור החרדי התמחות מיוחדת


קבוצת אלון חי יהושע מתמחה בביצוע הערכות שווי נכסים ושמאות אך במקביל גם פועלת בתחום המימון, האשראי והשגת משכנתא בתנאים משופרים. לצד שירות לציבור הרחב בכלל, למומחי הקבוצה התמחויות מיוחדות, במתן שירות גם לקבוצות אוכלוסייה ומגזרים שלא מקבלים מענה מתאים במקומות אחרים.

למשל, הסדרת משכנתא עבור בני הציבור החרדי. בין השיקולים לאישור משכנתא ניתן למצוא לא רק שמאות. יש צורך להוכיח יכולת החזר המבוססת על הכנסות מעבודה וממשכורות או עסק. בגלל המאפיינים המיוחדים של הציבור החרדי, שכוללים התעמקות בלימוד תורה, התמחות בהסדרת המשכנתא מסייעת לקבל אישור ולהגיע לדירה.

הלוואות להקמת עסק חדש או שדרוג הקיים


קבוצת אלון חי יהושע מסייעת במימון והלוואות גם לצורך פעילות עסקית. מטפלים בהלוואות לעסקים חדשים וכן הלוואות ומימון של התפתחות עסקית – כלומר שדרוג עסק קיים, התחדשות, התרחבות וכדומה. הטיפול נעשה מתוך היכרות מעמיקה עם המציאות העסקית ועם הצרכים של עסקים שונים.

הסוד להשגת משכנתא בתנאים הטובים ביותר


בקבוצת אלון חי יהושע מתמחים בשירות משולב, כלומר קשירת כל הקצוות החל משלב השמאות ועד למטרה הסופית, דהיינו קבלת מימון או משכנתא בתנאים הטובים ביותר. ואכן, קיים סוד להשגת משכנתא בתנאים הטובים ביותר והוא במילה אחת – מקצועיות. המקצועיות חסרת הפשרות של נציגי הקבוצה באה לידי ביטוי בהיכרות עם עולם אישורי המשכנתאות ואופי ההצעות, מהבנקים השונים וגורמי מימון אחרים. השוואה בין כלל מקורות המימון, בחירה בתמהיל המשכנתא הנכון ופריסה לתקופה המתאימה, פירושם חיסכון משמעותי לכל לקוח.

שמאות רכב וחוות דעת לבתי משפט


בין מומחי החברה ישנם שמאים אשר מתמחים בנדל"ן לצד מומחים בנושאי שמאות רכב. שירות חשוב הינו במתן חוות דעת, למשל לבתי המשפט במקרים של תאונות ונזקים לכלי רכב המצריכים תיקון או השבתה.

שמאות נזקים וחוות דעת לבתי משפט


בחברה מתמחים בהגשת דוחות וחוות דעת, המקובלים על דעתם של בתי המשפט. כל חוות דעת מבוססת על הערכה אמינה, עם פירוט הממצאים ונימוקים נדרשים.

ועוד כמה דברים חשובים:


  • איתור כספים - בישראל סכומי עתק של כספים וסכומי ירושות שאיש לא דרש. הקבוצה מתמחה באיתור כספים אבודים מירושות. חשוב להוסיף כי איתור הכספים יכול לסייע לפונה שסורב בעבר, להשיג את המימון המבוקש
  • אפשרות לליווי משפטי צמוד והסרת מכשולים משפטיים - צוות המומחים של הקבוצה כולל עורכי דין מנוסים. תפקידים, להסיר מכשולים משפטיים ומתן ליווי משפטי צמוד של הפונים עד לקבלת המימון הדרוש (לעסק, משכנתא, דירה וכו')
  • הכל במקום אחד – גם שירותי שמאות, גם פיננסים, גם ייעוץ משפטי. פחות טרחה ללקוח, יותר יעילות בטיפול והכל בעלות סבירה והוגנת עם השגת תוצאות
  • יעוץ ראשוני ללא תשלום - באמצאות אתר האינטרנט של הקבוצה